LYMFATICKÉ MASÁŽE BRNO

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Masáže


LYMFATICKÉ MASÁŽE BRNOMasáže jsou jedním z nejstarších prostředků, které nám slouží k celkovému uvolnění unaveného těla i psychiky. Pomocí masáží lze regenerovatunavený organizmus, odstranit napětí, bolesti a dalšípotíže. Každá masáž působí na tělo a psychikusvým specifickým způsobem a pomáhá či uvolňujepodle svého charakteru.

Základní masáže a účinky :


-ruční lymfatická masáž


Klasická lymfodrenáž je velmi jemná masážní technika. Mírnými tahy, pomalými kruhovýmy hmaty a jemnými tlaky na kůží podle přesně stanovené metody se aktivují zakončení lymfatických cévek, které odvádějí periferní mízu do sběrných lymfatických uzlin. Vedle účinku na mízní systém nelze pominout účinky lymfodrenáže na nervový systém, příčně pruhované svalstvo nebo imunobiologickou obranu organismu či jeho detoxikaci

-Klasická masáž

Masáž, která se soustředí na namožené a ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře a zad, které jsou typickým důsledkem sezení ve strnulé pozici u počítače a mají za následek bolesti hlavy, tlaky za očima, vystřelování bolestí do rukou, nespavost a problémy se stresem.  Klasická masáž je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

-klasické švédské masáže

Klasická masáž je určena k uvolnění problémových svalových partií, odstranění  únavy, regeneraci a napomáhá i detoxikaci organismu.-sportovní masáže

Sportovní masáž je nejčastěji používaná u sportovců, protože dobře odvádí únavové látky ze svalstva, které v něm vznikají ve větší míře při sportovním výkonu. Uspíší se tak celková regenerace, celkově se posiluje organismus a tím zvyšuje jeho výkon.


-aromaterapeutické masáže

Patří mezi prastaré léčebné metody. V překladu z řečtiny znamená péče pomocí vůně. Využívá kombinace lidského doteku, masáže a léčivých účinků bylin. Působením jemného dotyku navozuje v člověku příjemný pocit tepla a bezpečí. Vůně pronikají do našeho nitra a vyrovnají naši energii pokud není v rovnováze a navodí vnitřní klid.

Účinky:
- ovlivňuje krevní oběh a nervový systém
- podpora trávení

-medové detoxikační masáže

Příjemná masáž při které se záda potřou voňavým tekutým medem a poté je speciální technikou vmasírován do těla. Medová masáž aktivuje vnitřní orgány a odstraňuje toxiny z těla, které způsobují oslabování organismu a mají za důsledek vznik řůzných nemocí. V oblasti páteře se také nacházejí nejdůležitější nervová zakončení, které ovlivňují většinu orgánů v těle. Při onemocnění orgánů, se může medová masáž, podílet na jejích vyléčení.

Účinky:

- hluboce relaxuje a harmonizuje organismus
- silně oživuje celý organismus
- je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění
- je velice účinná při typických civilizačních nemocech např.: alergie, revmatizmus, žaludeční a střevní poruchy
- pomáhá při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávicími obtížemi
- je vhodná přil léčbě nemocí kloubů či revmatismu

-masáže dětí všech věkových kategorií

masáž je určena k uvolnění problémových svalových partií, odstranění  únavy, regeneraci a napomáhá i detoxikaci  organismu.


-reflexní masáže plosky nohou

Reflexní masáž plosek nohou je velmi příjemná a uvolňující masáž. která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Nohy jsou mimořádné orgány a přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla.


Účinky:

- stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány
- na chodidle lze velmi dobře najít problémová místa na lidském těle
- při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány

- Indické masáže

Indická masáž hlavy je příjemně uklidňující a účinně odstraňují stres. V Indii je praktikována již 4.000 let a hraje velmi důležitou roli v jejich životě. Masáž je praktikována nejčastěji v sedě, na sucho, bez použití olejíčků a krémů.

Účinky:

- šetrné ošetření hlavy, krku, šíje a ramen
- podpora růstu vlasů a zvýšení jejich kvality
- odbourávání stres a bolesti hlavy
- odstraňuje poruchy spánku, zlepšuje koncentraci a učení
- přináší komplexnost pro zdraví a pohodu člověka

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky TOPlist